Останні додані товари

Історична скарбниця кожної держави вміщає в себе не тільки події, але й їх плоди – як духовного, так і матеріального ґатунку. Яскравим прикладом часової пам’яті для українського народу є мистецтво української вишивки, яке відбиває в собі народне життя в певному часі й просторі, захоплюючи до своїх обійм його побут і звичаї. Відтак простих вишиванок не буває – кожна сорочка, сукня чи рушник є ідентифікаційним кодом певної місцевості. Лице її орнаменту дозволить вдатись не тільки до етнографії, але й до символізму, чий месседж індивідуальний для кожного.

Українське сьогодення вміє переосмислювати. Все частіше воно звертається до стародавніх часів, пірнаючи в історичні глибини як на сто, так і на тисячі років. Перевівши подих, в його руках майорить наступна перлина, витвір давнього народного мистецтва, чиє сяйво віддає повнотою думки справжніх майстрів. Саме так пам’ять, розуміння й новий погляд створюють сьогоднішній вишиванці популярність, яка поширюються зі швидкістю світла, долаючи моря і океани.

Вишиванка сьогодні – це багатовимірність. Це національне вбрання, осередок традицій, річ іміджу для повноти стилю.

Вишиванка сьогодні – це модно й свідомо. Вона демонструє твою небайдужість до дідівської справи, до самобутності, даної нам тисячолітньою боротьбою.

Вишиванка сьогодні – це неоднозначність. Вона личить щоденно і кожному.

Підбираючи вишиванку, вам варто вдатись до пильності. Адже безліч шкіл вишивки пропонують вашій увазі витвори витриманої в часі майстерності: тут вам і буковинська школа, і школи Полісся й Поділля, не кажучи вже про Гуцульщину й Бойківщину. Кожній з них притаманні узори, якими та славна вже здавна. Останні – давньовічні слова символізму, чия сила збереже вас й доповнить власними значеннями.

Ошатні і вишукані, традиційні й модерні – вся вишивка знайшла притулок на нашому сайті. В мандри вже не потрібно вдаватись! Наш магазин – інтернет-оселя традицій, чий розвиток є запитанням часу. Тут ви зможете обрати до смаку й статури, щоб не лиш дивилась гарно, але ще й сиділа красно. Зручно і без переплат.