Останні додані товари

Парні вишиванкиПарні вишиванки

Парні вишиванки (3066)

4200.0 грн
Парні вишиванкиПарні вишиванки

Парні вишиванки (3065)

3950.0 грн
Парні вишиванкиПарні вишиванки

Парні вишиванки (3064)

3950.0 грн
Парні вишиванкиПарні вишиванки

Парні вишиванки (3062)

3850.0 грн

Історична скарбниця кожної держави вміщає в себе не тільки події, але й їх плоди – як духовного, так і матеріального ґатунку. Яскравим прикладом часової пам’яті для українського народу є мистецтво української вишивки, яке відбиває в собі народне життя в певному часі й просторі, захоплюючи до своїх обійм його побут і звичаї. Відтак простих вишиванок не буває – кожна сорочка, сукня чи рушник є ідентифікаційним кодом певної місцевості. Лице її орнаменту дозволить вдатись не тільки до етнографії, але й до символізму, чий месседж індивідуальний для кожного.

Українське сьогодення вміє переосмислювати. Все частіше воно звертається до стародавніх часів, пірнаючи в історичні глибини як на сто, так і на тисячі років. Перевівши подих, в його руках майорить наступна перлина, витвір давнього народного мистецтва, чиє сяйво віддає повнотою думки справжніх майстрів. Саме так пам’ять, розуміння й новий погляд створюють сьогоднішній вишиванці популярність, яка поширюються зі швидкістю світла, долаючи моря і океани.

Вишиванка сьогодні – це багатовимірність. Це національне вбрання, осередок традицій, річ іміджу для повноти стилю.

Вишиванка сьогодні – це модно й свідомо. Вона демонструє твою небайдужість до дідівської справи, до самобутності, даної нам тисячолітньою боротьбою.

Вишиванка сьогодні – це неоднозначність. Вона личить щоденно і кожному.

Підбираючи вишиванку, вам варто вдатись до пильності. Адже безліч шкіл вишивки пропонують вашій увазі витвори витриманої в часі майстерності: тут вам і буковинська школа, і школи Полісся й Поділля, не кажучи вже про Гуцульщину й Бойківщину. Кожній з них притаманні узори, якими та славна вже здавна. Останні – давньовічні слова символізму, чия сила збереже вас й доповнить власними значеннями.

Ошатні і вишукані, традиційні й модерні – вся вишивка знайшла притулок на нашому сайті. В мандри вже не потрібно вдаватись! Наш магазин – інтернет-оселя традицій, чий розвиток є запитанням часу. Тут ви зможете обрати до смаку й статури, щоб не лиш дивилась гарно, але ще й сиділа красно. Зручно і без переплат.