Майстерня вишивки "Oksana Soroka" - тут ви знайдете авторські вироби з машинною та ручною вишивкою для жінок та чоловіків, дитячі вишиванки та аксесуари до них, а також парні вишиванки на важливі події. З легкістю вишиємо для вас сімейний комплект.

У нас власне виробництво вишитих виробів, тому ми можемо втілити усі ваші ідеї та прохання.

Вишивка - це річ, яку можна одягати усе життя, та ще й передавати як спадок наступним поколінням, і вона завжди буде модною та сучасною. Любов до неї закладена у наших генах. Кожен має хоча б одну вишиванку, і таких речей забагато не буває.

Наша майстерня вишивки пропонує вам, як готовий виріб так і пошиття за індивідуальним замовленням. Працюємо лише з якісними тканинами та нитками, тому ви можете бути впевнені, що ваша вишита річ не втратить колір та не змінить розмір після першого прання.

Якщо сумніваєтесь з розміром, чи потрібно отримати вишиванку швидше вказаного терміну або маєте інші питання - ви завжди можете написати нам у вайбер, телеграм чи інстаграм або зателефонувати за номером, що вказаний на сайті і отримати відповіді.

Майстерня вишивки "Oksana Soroka" - знаходиться у Львові, вул. Виговського 29а (3 поверх).

В умовах локдауну працюємо за попереднім записом. Там ви завжди отримаєте консультацію та поради, а також зможете приміряти вишиванку на себе чи зробити замовлення. 

Терміни виконання досить швидкі.